Eğitim Mobilyaları

Sıra Tablaları

Kompakt Laminat; özellikle okullar ve üniversitelerde kullanılan sıra tablaları için, hem dekoratif, hem modern hem de

Read More
Sınıf Kapıları

Sınıf kapıları, okullarda öğrenciler tarafından sıkça darbelere maruz kalabilir. Sınıf kapıları üretiminde sağlam malzeme kullanılması,

Read More
Öğrenci Dolapları

Kompakt laminat, okullarda hem hijyenik ve hem de dayanıklı yapıda olması açısından öğrenci dolapları üretiminde yapı malzemesi olarak

Read More

Eğitim Mobilyaları

Eğitim Mobilyaları

İdeal Kabin eğitim mobilyaları alanında yazı tahtaları, sıra tablaları, öğrenci dolapları, sınıf kapılarında ekonomik, dayanıklı ve geniş renk seçeneği sunar.

Okullarda eğitim mobilyaları sıkça darbelere maruz kalabilir. İdeal Kabin’in aşınma ve darbelere dayanıklı olarak geliştirdiği ve kompakt laminat malzemeden üretilen eğitim mobilyaları hem şık, hem dayanıklı hem de hijyenik çözümler sağlamaktadır.

Hem Dayanıklı Hem Hijyenik Eğitim Mobilyaları

Eğitim mobilyası olarak kullanılan başlıca ekipmanlar için; yazı tahtaları, sınıf kapıları, öğrenci dolapları, soyunma dolapları ve sıra tablaları gösterilebilir. Devamlı kullanım halinde zedelenmesi ve aşınması çok muhtemel olan bu tip eğitim mobilyalarının ilk günkü halini koruyarak kullanılmasının en büyük nedeni, dayanıklılığı ile ön plana çıkan kompakt laminat malzemeden üretilmiş olmalarıdır. Ayrıca anti bakteriyel yüzey sayesinde öğrencilerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği hijyenik bir ortam sunar.